قوانین ثبت آگهی محصولات نو  و دست دوم شما

 

خیلی وقت ها پیش می آید شما در محیط کار خود یا جعبه ابزار قطعات یا ابزاری دارید که آن ها را خریداری کرده اید اما به دلایلی از آن استفاده نکردید یا ابزار شما بعد از یک مدت استفاده دیگر بکار شما نمیاد در حالی بسیار با کیفیت و نو می باشد.که ممکن است تمایل به فروش آن داشته باشید.اینجاست که اینترنت یک فضای عالی را برای شما محیا کرده است تا بتوانید به راحتی محصولات مورد نظر خود را بخرید با بفروشید.این فضا برای شما یک بازار بزرگ را ایجاد کرده است تا مشتریان زیادی را به سمت خود جذب کنید.

ماسعی کرده ایم برای شما عزیزان بخضی را فراهم آوریم که شما هم بتوانید علاوه بر خرید از فروشگاه ،اگر ابزار یا قطعاتی را دارید که دیگر به کار شما نمی آید و ممکن است یک نفر به ان نیاز داشته باشد.را در معرض نمایش قرار دهید و خریدار مناسب را پیدا کنید.

 معامله چگونه انجام میگرد ؟

ما آگهی شما را داخل وبسایت در قالب یک محصول نمایش می دهیم و شماره شما در پایین آگهی درج میگردد تا خریدار بتواند با شما تماس بگیرد و هیچ گونه خرید محصول  داخل وبسایت صورت نمیگردد صرفا ویترینی برای نمایش محصول شماست ، و تمامی مسولیت خرید و فروش معامله به عهده خریدار و فروشنده است که توصیه میشود قبل از معامله تمامی جوانب را در نظر بگیرید وبسایت آی سی بِست  هیچ گونه تعهدی در قبال معاملات شما در هیچ صورت ندارد. و کمیسونی برای خرید و فروش شما به فروشگاه پرداخت نمیگردد صرفا هزینه ثبت آگهی از شما گرفته میشود که در زیر کاملا توضیح داده شده است.

برای ثبت آگهی چه کار باید انجام بدم؟

برای ثبت آگهی کافیست تصاویر محصول خود را از طریق واتساپ یا تل گرام با توضیحات کامل مانند :

  • نام محصول
  • وضعیت : نو و یا دست دوم
  • عکس در صورت لزوم از تمامی قسمت ها ( در صورت داشتن ضربه خوردگی عکس محل خرابی )
  • قیمت پیشنهادی
  • شهر شما
  • شماره تماس در دسترس

 

تعرفه ثبت آگهی

هر اگهی که در قالب یک محصول در وبسایت بارگذاری میشود به مدت یک ماه به نمایش گذاشته میشود و بعد از آن شماره شما بعنوان فروشنده از روی محصول پاک خواهد شد.

هزینه اگهی 

 آگهی 1 ماه مبلغ 20000 هزار تومان 

آگهی 1 ماه با برچسب ویژه 30000 هزار تومان 

آگهی 2 ماه 40000 تومان هزارتومان 

آگهی 2 ماه با برچسب ویژه 52000 هزار تومان 

مبلغ تمدید ماهانه 18 هزار تومان میباشد.

برای ثبت آگهی شما نیاز نیست کاری بکنید فقط کافیست طبق اطلاعات بالا محصول خود را برای ما در واتساپ یا تلگرام به همراه فیش واریز ارسال کنید.

شماره واتساپ : 09131435133
شماره تلگرام : 09355056132

لطفا برای ثبت آگهی به هیچ وجه تماس نگیرید و فقط در پیام رسان ها پیام بگذارید.

شماره کارت : 6274121191037704 بنام امیرحسین شعاعی