ثبت آگهی شما

ثبت آگهی محصولات نو دست دوم شما

 

خیلی وقت ها پیش می آید شما در محیط کار خود یا جعبه ابزار قطعات یا ابزاری دارید که آن ها را خریداری کرده اید اما به دلایلی از آن استفاده نکردید یا ابزار شما بعد از یک مدت استفاده دیگر بکار شما نمیاد در حالی بسیار با کیفیت و نو می باشد.که ممکن است تمایل به فروش آن داشته باشید.اینجاست که اینترنت یک فضای عالی را برای شما محیا کرده است تا بتوانید به راحتی محصولات مورد نظر خود را بخرید با بفروشید.این فضا برای شما یک بازار بزرگ را ایجاد کرده است تا مشتریان زیادی را به سمت خود جذب کنید.

ماسعی کرده ایم برای شما عزیزان بخضی را فراهم آوریم که شما هم بتوانید علاوه بر خرید از فروشگاه ،اگر ابزار یا قطعاتی را دارید که دیگر به کار شما نمی آید و ممکن است یک نفر به ان نیاز داشته باشد.را در معرض نمایش قرار دهید و خریدار مناسب را پیدا کنید.

برای ثبت آگهی چه کار باید انجام بدم؟

برای ثبت آگهی کافیست تصاویر محصول خود را از طریق واتساپ که با ضربه روی آیکون آن در گوشه صفحه مشاهده میکنید برای ما ارسال کنید تا ما آگهی شما را ثبت ودر معرض نمایش قرار دهیم.

آگهی من کجا ثبت می شود؟

ما آگهی محصولات شما در در پیچ اینستا گرامی خود قرار میدهیم که قالب دنبال کننده های ما متخصص و علاقه مندان به این حوزه میباشند.

ثبت آگهی در پیچ ic_best  به صورت استوری و پست میباشد.

تعرفه ثبت آگهی:

  • ثبت آگهی به صورت استوری 24 ساعته مبلغ 10000 هزارتومان
  • ثبت آگهی به صورت پست 24 ساعته میلغ 39000 هزارتومان
  • ثبت آگهی به صورت استوری 48 ساعته 18000 هزار تومان
  • ثبت آگهی به صورت پست 48 ساعته 56000 هزارتومان

 

توجه داشته باشید این نرخ برای ثبت یک آگهی و محصول است یعنی فقط به صورت یک پست یا استوری گذاشته می شود.

مبلغ واریزی  به شماره حساب (6274121191037704)  به نام امیرحسین شعاعی

عکس فیش واریزی بعلاوه عکس محصول را برای ما ارسال کنید.