درباره ما

فروشگاه اینترنتی آی سی بِست

فروشگاه آی سی بِست در سال 1400 در بستر اینترنت راه اندازی و پس از سال ها تجربه در زمینه تعمیرات انواع برد های الکترونیکی تصمیم برآن گرفتیم که در زمینه فروش قطعات و ابزار الکترونیکی نیز وارد شویم تا بدینوسیله بتوانیم ارائه خدمات خود را بیشتر کنیم. حوزه فعالیت فروشگاه ما در رابطه با انواع قطعات الکترونیکی از جمله انواع آی سی ها ،دیود ها،ترانزیستور ،رله های،مقاومت ها و… نیز ابزار الکترونیکی مانند انواع تجهیزات اندازه گیری ،وسایل مونتاژ و لحیم کاری و..میباشد.هدف ما از راه اندازی این فروشگاه اینترنتی این بوده است که بتوانیم یک بستر راحت و امن را ایجاد کنیم تا کاربران به راحتی بتوانند از سراسر کشور و در هر نقطه که هستند تا با دسترسی به اینترنت بتواند سفارش خود را ثبت کنند.و در سریع ترین زمان بدست آن ها برسد.و دیگر مشکلات مراجعه حضوری و حتی سفر به شهر های دیگر برای تهیه کالا خود نیز از سر راه برداشته شده است.از مزایا فروشگاه ما به سایر رقبا به قیمت مناسب ،ارسال سریع و بسته بندی بسیار محکم اشاره کرد.

در فروشگاه اینترنتی آی سی بست شما به راحتی میتوانید کالا خود را سرچ کرده و انتخاب کنید مشخصات کامل و عکس و فیلم آن را مشاهده و در صورت تمایل به ثبت سفارش خود بپردازید.

ما سعی کرده ایم که تمامی قطعات کمیاب از جمله آی سی های کمیاب را برای شما تا حد امکان فراهم اوریم تا دیگر در تعمیرات خود دچار مشکل نشوید.

برای یک خرید از یک فروشگاه همیشه ما این مشکل را داریم که چگونه به آن میتوانم اعتماد کنیم و آیا دقیقا همان کالایی را سفارش میدهیم به دست ما می رسید یا خیر؟

در جواب این سوال باید بگوییم فروشگاه آی سی بِست تمامی مجوز های لازم برای شروع یک کسب و کار اینترنی را از جمله  اینماد و ساماندهی را اخذ نموده تا بستر را برای شما عزیزان امن تر کند و همچنین تمامی اجناس ارسالی دقیقا همانند تصاویر محصولات داخل سایت می باشند و هیچ گونه تفاوتی ندارد ما با بالاترین دقت سفارش شما را جمع آوری و بسته بندی میکنیم تا کالا در صحت و سلامت کامل به دست شما برسد.

 

مدیر فروشگاه شعاعی